5. YILIMIZI KUTLUYORUZ!

BAUROV ailesi olarak 2017 yılında eğitim hayatımızda öğrendiğimiz teorik bilgileri pratiğe dökmek ve ülkemizi ulusal ve uluslararası düzenlenen tüm yarışmalarda en iyi şekilde temsil etmek amacıyla çıktığımız bu yolda 5. yılımızı kutladığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! 2017 yılında çıktığımız bu zorlu yolculukta bir çok başarıya imza attık ve tecrübe kazandık. Öncelikle bu yolda bize inanan ve bizleri destekleyen herkese teşekkür ederiz ve 5.  yılımıza özel olarak takım kaptanımız Yusuf Kerem Günalp tarafından tasarlanan logomuzu sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.

Daha parlak bir gelecek için derin sulara doğru çıktığımız bu anlamlı yolculukta bize olan inançlarından ve desteklerinden dolayı başta BAU Global Başkanı Enver Yücel olmak üzere, kıymetli eski mühendislik fakültesi dekanımız Prof. Dr. Nazif Arıca’ya, bize her zaman deneyimleriyle ışık olan danışman hocamız Doç. Dr. Berke Gür’e, robotlarımızın test aşamalarındaki misafirperverlikleri için başta Halkalı Bahçeşehir Koleji olmak üzere tüm Bahçeşehir Eğitim Kurumlarına ve bu süreçte bizi destekleyen tüm sponsorlarımıza teşekkürü borç biliriz.

Ülkemizde su altı teknolojilerinin gelişmesine öncülük eden kurumlardan ASELSAN,  T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve T3 Vakfı’na teşekkür ederiz. Ayrıca, başta ASELSAN çalışanlarından Prof. Dr. Haluk Görgün, Diren Abat, Zekeriyya Şahin, Aykut Şahin, Evren Sarıeyyüpoğlu, Melisa Altıntaş’a ; ve Murat Yılmaz olmak üzere ülkemizin en prestijli teknoloji yarışması olan TEKNOFEST ’in düzenlenmesinde katkısı olan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bülten Aboneliği

Bültenimize abone olmak için aşağıya e-posta adresinizi girin

Yorum Bırak